Дизайн інтер’єру

Справжній дизайн інтер’єру розкриває сутність його власника, наповнює кожен сантиметр простору змістом і красою.  Краса і функціональність – рівнозначні характеристики істинного дизайну інтер’єру. І саме їх оптимальне поєднання необхідно підібрати архітекторові-дизайнерові в проекті.

Для чого потрібен дизайн інтер’єру

Все просто – зручний інтер’єр потрібен для життя. Багато в чому саме якість дизайну інтер’єру визначає якість життя.

Для тих, хто цінує порядок у всьому і не терпить непотрібних переробок, передбачений вірний помічник, готовий подарувати комфорт новому будинку. Ця людина – дизайнер інтер’єрів.

Дизайн інтер’єру своїми руками: плюси і мінуси

Мінуси очевидні – як і в будь-якій справі, в дизайні інтер’єру, є безліч тонкощів. І помилково думати, що вони пов’язані тільки з наявність або відсутністю смаку. Не кожна людина, яка бачить в навколишньому світі красу, здатна цю красу відтворити. І тим більше не кожен , хто хоче, щоб йому було зручно на кухні, зможе правильно розвести водопровід та інші комунікації.

Ви не можете бути фахівцем з дизайну інтер’єру, якщо не володіє цілим рядом навичок: колористикою, проектування, знанням будівельних та оздоблювальних матеріалів та багатьма іншими. Навіть якщо ви вмієте малювати і зможете відобразити на папері те, як ви бачите, наприклад, свою спальню, на етапі втілення ви неодмінно зіштовхнетеся з безліччю труднощів – які матеріали використовувати для ремонту, де взяти відповідні меблі, як організувати освітлення і т. д. Для вирішення всіх цих питань все одно доведеться запрошувати фахівців або по дизайну інтер’єру, або по кожній окремій задачі,  або робити самому методом проб і помилок, що дорого і не приємно.

І все-таки плюс є – щоб у результаті не вийшло, ви зможете сказати, що зробили це самі і заощадили на дизайні інтер’єру.  Але й за результати такого дизайну Ви відповідаєте самі, своїми витраченими зусиллями, нервами, часом, переробками і перестановками, що влітає в “копієчку”

Дизайн інтер’єру руками професіоналів: плюси і мінуси

Мінусів небагато, але й вони є. Головна складність полягає у виборі професіонала по дизайну інтер’єра. Тут важлива не тільки кваліфікація, але і те, наскільки фахівець з дизайну інтер’єру підходить саме Вам. І тому у своїй роботі з замовниками ми в першу чергу намагаємося зрозуміти, побачити і відчути Ваш світ таким, як він є. А також визначити, що ж саме Ви хочете отримати в результаті. Не все те, що здається потрібним замовнику на перший погляд, залишається таким в ході обговорення дизайну інтер’єру, і навпаки – незначні деталі можуть знайти вирішальну роль.

Ще один момент може стати мінусом, якщо до нього неправильно підійти – вартість проекту по дизайну інтер’єру. Ми завжди пропонуємо замовнику різні варіанти як за ціною, так і за функціоналом, рекомендуючи при цьому оптимальний за якістю дизайн інтер’єру.

Нарешті, про плюси. Про це сказано і написано вже так багато, що хочеться ще раз підкреслити тільки одне: дизайн інтер’єру – не тільки мистецтво, але і прикладна наука. І довіряючи справжнім професіоналам по дизайну інтер’єру, Ви оберігаєте себе від зайвих витрат і зіпсованих відносин з близькими. У таку динамічну епоху, в якій ми живемо, у нас просто немає часу на помилки, особливо до того, що нас оточує.