ЗD візуалізація

3D- візуалізація- це можливість наочно побачити  те, що  представлено дизайнером  поки тільки в кресленнях, ескізах, і на словах.

3D- візуалізація відображає майбутній реальний результат будівництва, ремонту. На етапі узгодження, клієнтові простіше всього зробити зауваження для внесення подальших корективів при перегляді тривимірної моделі. Після початку  ремонтних робіт, будь-які зміни проекту будуть пов’язані з безліччю труднощів, у тому числі і з додатковими витратами. Оскільки вартість візуалізації значно менша у порівнянні з вартістю ремонту. Отже, поки проект існує лише у вигляді графічної реалізації, саме час довести його до досконалості, щоб максимально наблизити до того результату, якого очікуєте саме Ви.

Звичайно, візуальний проект не може повноцінно замінити «живу» картинку, але є чудовою альтернативою. Він наочний і дуже корисний, оскільки є потужним інструментом для спеціалістів будівельно-ремонтної галузі, а також для продажів об’єктів будівництва і найчастіше є єдиною можливістю зробити наочну і зрозумілу презентацію того чи іншого об’єкта.