Багаторівневі

Багаторівневі стелі  з ПВХ плівки являють собою конструкцію, що складається з декількох рівнів. Здебільшого 38_1363790156багаторівневі стелі роблять з гіпсокартону, але сьогодні на їх місце прийшли легкі, якісні, довговічні та естетичні натяжні полотна.

Для  порівняння:

- багаторівневу натяжну стелю, в залежності від складності,  монтують за 1-2 дня, а на установку і обробку гіпсокартонної конструкції потрібен тиждень;

- гіпсокартон не гнучкий, досить крихкий матеріал, плавні заокруглені  конструкції з нього зробити проблематично, а от натяжні полотна можуть легко  приймати будь-які  форми;

- з роками багаторівнева стеля з гіпсокартону потріскає, що не характерно для натяжної стелі;

- усадка будівлі, сирість, волога – все, що шкідливе для гіпсокартону, не шкодить  натяжним конструкціям.

В багаторівневих стелях поєднують як різні відтінки кольорів, так і  різні фактури.

  Конструкції бувають не просто багаторівневими, але й об’ємними – у вигляді арок, куполів, переходів в колони та складні фігури.

  За допомогою багаторівневих конструкцій та локального освітлення можна поділити приміщення на необхідну кількість зон, при цьому візуально кімната збільшується.

Багаторівнева стеля прекрасна заміна перегородкам, які «з’їдають» простір.

За її допомогою можна відділити кухню від їдальні, спальню від вітальні, місце для відпочинку від кабінету. У сфері бізнесу багаторівневі стелі також ефективно вирішують завдання поділу на зони торгових залів, великих офісів і навіть виробничих приміщень.

Багаторівневі стелі не тільки красиво й естетично виглядають, але й виконують  практичну функцію.

Вони з легкістю приховують балки і перепади перекриттів, а також всі види комунікацій, утеплення і звукоізоляцію.

За допомогою багаторівневих натяжних стель інтер’єр будь-якого будинку стане вишуканим і неповторним!