Виробники плівки ПВХ

  Якісний матеріал – запорука нашого здоров’я, а також успішних ремонтних робіт. Вплив будівельних матеріалів на здоров’я людини може бути дуже негативним, якщо матеріали ці – неякісні,  тому замовники часто цікавляться походженням полотен для натяжних стель. Основними лідерами виробництва плівок ПВХ  для таких конструкцій виступають країни: Німеччина та Голландія. Також виробниками полотен ПВХ є країни: Бельгія, Китай, Італія, Росія. Тепер давайте детально зупинимося на відмінних характеристиках полотен від кожного виробника.

renolit  Німецька компанія Renolit є одним з найбільших виробників високоякісного полотна на основі ПВХ. Компанія має більш ніж 50-ти річну історію, солідний досвід та бездоганну репутацію виробника полотен для натяжних стель. При виготовленні плівок Renolit застосовуються унікальні запатентовані технології.  Завдяки чому торгова марка випускає плівки світового рівня. Вся продукція проходить процедуру подвійного контролю якості. Матеріал має особливу еластичність та дзеркальність.
Плівки Renolit випускаються двох категорій В1(клас Преміум)- завозиться напряму з Європи і категорії В2 (клас Люкс +) – пропонують виробники стель в Україні. ​​
•Плівка категорії  В1 відповідає найсуворішим європейським нормам у сфері якості, екологічності, пожежної безпеки (клас пожежобезпеки: КМ1 (для негорючих, що не підтримують горіння матеріалів)) та санітарної безпеки і випускається спеціально для країн ЄС. На поверхню плівки В1 наноситься антибактеріальне покриття, що дозволяє встановлювати їх у приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарного стану: лікарнях, дитячих садах і в кімнатах для дітей. Завдяки сучасним технологіям європейці навчилися робити по-справжньому дихаючій матеріал, незважаючи на штучне походження. Тому натяжні стелі Renolit з безпеки та екологічності не поступаються таким матеріалами, як дерево, текстиль та натуральний камінь. Лaкова плівка Renolit B1 має найкращу дзеркальність в порівнянні з усіма іншими лаковими(глянцевими) плівками. Плівка Renolit  категорії В1 має повний пакет європейської сертифікації(Сертифікат DIN ISO (ЄС), RoHS).
• Плівка категорії  В2 – також відповідає високим стандартам якості, але випускається для країн, які не входять до ЄС, з меншими вимогами до основних критерій якості продукції та її сертифікації. Наявність українських сертифікатів.
•Товщина плівки ПВХ – 0.18мм, 0.22мм, 0.30мм, максимальне навантаження 150 л. води на 1 м.кв, морозостійкість: до-3ºС.
•Renolit – продукція елітної категорії.
•Країна виробник плівки: Німеччина.
•Ширина полотна: 1.5м; 2м.
•Офіційний сайт виробника: www.renolit.com

АЛКОР

 Голландська компанія ALKOR DRAKA займається виробництвом плівки ПВХ з 1947 року та входить до групи компаній VULCAN. Виробництво «ALKOR DRAKA BV» розташовується в Enkhuizen, в провінції в північній частині Голландії – в Нідерландах. Має у своєму розпорядженні філію у Франції – компанія «ALKOR DRAKA SA», Liancourt . Компанія спеціалізується на виробництві плівки ПВХ та інших поліолефінів, які застосовуються  в різних областях.
Плівки ALKOR DRAKA випускаються двох категорій M1(клас Преміум)- завозиться напряму з Європи і категорії M2 (клас Люкс +) – пропонують виробники стель в Україні.
За технологією виготовлення ПВХ, французькі натяжні стелі унікальні і ексклюзивні. Головний принцип, що виділяє натяжні стелі компанії ALKOR DRAKA – це використання особливої молекулярної пам’яті матеріалу. Дзеркальність плівки ALKOR DRAKA є меншою у порівнянні з плівками інших світових виробників. Наявність українських сертифікатів.
•Товщина плівки ПВХ – 0.18 мм – 0.40 мм, клас пожежобезпеки – КМ1, максимальне навантаження 150л. води на 1 м.кв, морозостійкість: до-2С.
•Країна виробник плівки: Голландія.
•Ширина полотна: 1.5м.
•Офіційний сайт виробника: www.alkordraka.com

polyplast

 Бельгійська компанія Polyplast, єдина європейська компанія, що представляє безшовні натяжні стелі. Хочеться підкреслити – «європейська», оскільки безшовні полотна на нашому ринку присутні ще й китайського виробництва. Якість та зовнішній вигляд бельгійських плівок досить гарні. Бельгійські натяжні стелі є гідним варіантом, коли потрібні безшовні стелі європейського виробництва. І хоча бельгійський концерн “Polyplast” перевів своє виробництво в Китай, тим не менш, якість продукції залишається європейською. Це можливо з двох причин: по-перше – при виробництві використовується європейське обладнання, а по-друге – весь процес контролюється представниками компанії. В цілому це відмінний матеріал, здатний реально конкурувати на ринку натяжних стель. Наявність українських сертифікатів.
•Товщина плівки ПВХ – 0.15мм – 0.18мм, клас пожежобезпеки – КМ2 (не підтримує горіння), максимальне навантаження 100л. води на 1 м.кв, морозостійкість: до-2С.
•Країна виробник плівки: Бельгія.
•Ширина полотна: 3.2м; 5м.
•Офіційний сайт виробника: http://www.ptmc-polyplast.be
made_in_china
На сьогоднішній день є три найбільших виробника плівки ПВХ для натяжних стель у Китаї – це компанії Tianan, Botai і MSD.
  Компанія Tianan заснована в 2000р, виробництво розташоване в м. Фошань (35 км від м. Гуанчжоу). Компанія займається виробництвом різних видів плівки ПВХ, штучної шкіри та оздоблювальних матеріалів. Виробниче обладнання імпортовано з Німеччини і з Тайваню. Якість продукції відповідає стандартам EN71, RHOS. Обсяги виробництва 2500 тн на місяць. Компанія Tianan має сертифікати ISO9001: 2000, ISO14000. Основні види плівки ПВХ для натяжних стель: лак, мат, сатин. Ширина полотна: лак до 1.5 м(глянцевість матеріалу -85-90%); мат, сатин до 2 м.
  Компанія Botai заснована в 2004 г, виробництво розташоване в г.Хайнін (120 км від м. Шанхай). Компанія займається виробництвом матеріалів для рекламної продукції (банерна тканина), тканини Тарпаулін і різних видів плівок ПВХ, в тому числі і плівки ПВХ для натяжних стель. Компанія працює на німецькому обладнанні, щомісячні обсяги виробництва становлять 3000 тн, має сертифікати ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001. Основні види плівки ПВХ для натяжних стель: лак(глянцевість матеріалу-58-65%); мат; сатин. Ширина полотна до 3.2 м.
  Компанія MSD заснована в 2002р, виробництво розташоване в г.Хайнін (120 км від м. Шанхай). Компанія займається виробництвом матеріалів для рекламної продукції (банерна тканина), тканини Тарпаулін і різних видів плівок ПВХ, в тому числі і плівки ПВХ для натяжних стель. Щомісячні обсяги виробництва становлять 2500 тн. Компанія пройшла сертифікацію ISO9001:2000. Основні види плівки ПВХ для натяжних стель: лак(глянцевість матеріалу-більше 90%); мат; сатин. Ширина полотна до 5 м.
Незважаючи на високу глянцевість (блиск) матеріалу  китайських виробників, в них відсутня глибина кольору та дзеркальність яка є візитівкою європейських виробників. Наявність українських сертифікатів.
Але є і інша сторона медалі. У цьому сегменті існує велика ймовірність придбати дешеві стелі з плівок, не призначених для оздоблення  житлових приміщень. Матеріали можуть бути невідомого походження, бути не сертифікованими, можуть мати дуже сильний запах, який не зникає з часом, постійно завдавати шкоди здоров’ю, не відповідати пожежним нормам.
•Товщина плівки ПВХ – 0.13мм, максимальне навантаження 100л. води на 1 м.кв, морозостійкість: до-2С.
•Країна виробник плівки: Китай.
•Ширина полотна: 1.5- 5м.
малпенса
Плівки ПВХ «Malpensa» виробляються в Італії компанією MALPENSA S.R.L. Історія фірми почалася в 2008 році на місці колишнього автомобільного заводу.  Завод компанії розташований в 60 км від Мілана. Виробництво оснащене сучасними лініями, призначеними спеціально для випуску стельових плівок.
Компанія MALPENSA S.R.L. випускає плівки для натяжних стель економ класу.
Основний недолік італійських полотен полягає в їх провисанні до 3 см.
•Товщина плівки ПВХ – 0.13мм- 0.22мм, клас пожежобезпеки – КМ4 (не підтримує горіння), максимальне навантаження 100л. води на 1 м.кв, морозостійкість: до-5С.
•Країна виробник плівки: Італія.
•Ширина полотна: 2м.
•Офіційний сайт виробника: www.malpensa-pvc.it
zavod_1
  В Росії плівку виробляють:
      1) Казанський завод штучних шкір;
      2) ФГУП “Іванівський науково-дослідний інститут плівкових матеріалів і штучної шкіри” .
На жаль, крім низької ціни і великого асортименту кольорової гами російські натяжні стелі нічого запропонувати не можуть. Дуже маленька ширина, погана матова структура(не зовсім рівномірна), а глянцеві матеріали взагалі не витримують критики. Говорячи відверто, російські виробники натяжних стель не здатні конкурувати ні з ким з представлених вище компаній. Полотно у вже готовій стелі провисає.
•Товщина плівки ПВХ – 0.18мм + – 10%, клас пожежобезпеки – КМ3 (не підтримує горіння), максимальне навантаження 100л. води на 1 м.кв, морозостійкість:до-5С.
•Країна виробник плівки: Росія.
•Ширина полотна: 1.4м.
ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: Виробники плівки ПВХ для натяжних стель це не одне і теж, що Виробники натяжних стель(систем) або Компанії-реалізатори плівки ПВХ для натяжних стель.

Основними критеріями вибору натяжної стелі є фактор екологічності. Вплив будівельних матеріалів на здоров’я людини може бути дуже негативним, якщо матеріали – неякісні. Європейський стандарт гарантує що всі речовини, що входять до складу матеріалів, з яких виготовляються полотна, екологічно чисті і вплинути на здоров’я негативно просто не можуть. Ступінь «шкідливості» таких натяжних стель можна порівняти з нешкідливими вініловими шпалерами, лінолеумом, ламінованою підлогою і меблями з ДСП, які можна виявити в будь-якій квартирі. Головне, вибираючи фірму-установщика натяжних стель будьте уважні і пам’ятайте: якісні натяжні стелі, тим більше якщо декларується, що вони вироблені в Європі, і їх якісна установка не можуть бути дешевими. Якщо Ви бачите в рекламі, або Вам хтось особисто стверджує, що продає Вам імпортну натяжну стелю і при цьому обіцяє великі знижки – знайте, це обман. Ціна на натяжну стелю імпортовану  з Європи не може бути дешевою.

Ідеальний спосіб вибрати краще, це довіритися справжнім фахівцям. Наша компанія має намір полегшити ваше завдання:

  • по-перше ми не працюємо з  неякісними матеріалами,
  • по-друге, у нас майстри з величезним досвідом,
  • по-третє, ми співпрацюємо виключно з надійними постачальниками.