Акустичні (перфорація)

Акустична (перфорована) натяжна стеля являє собою ПВХ плівку (лак, мат, сатин, напівпрозора) з 55936707невеликими отворами. Такі стельові конструкції створюють акустичний комфорт в приміщенні та призводять до зниження інтенсивності звуку.

У зв’язку з цим підвищується поглинання шуму в житловому приміщенні як при перегляді телевізійних передач та прослуховуванні музики, так і за наявності інших побутових звуків.

Якщо у Вас облаштований домашній кінотеатр або музична студія і Вам необхідний більш високий рівень ізоляції звуку тоді потрібно  доповнити конструкцію шумопоглинальними матеріалами. У результаті чого досягається максимальний рівень звукоізоляції.

Зазвичай, питання забезпечення акустичного комфорту особливо гостро стоїть перед власниками будівель громадського призначення – ресторанів, дискотек, торгових та виставкових центрів і т. п., адже саме тут рівень шуму найбільш високий. До того ж стелі в таких приміщеннях повинні відповідати приписам санітарних норм, створювати відповідні умови для функціонування комунікаційних і інженерних мереж та виглядати естетично.

Оптимальним рішенням тут є монтаж натяжних стель з отворами великого діаметра. Така перфорація не утруднює циркуляцію повітряних мас і дозволяє безперешкодно працювати всім системам (наприклад, при спрацьовуванні пожежної тривоги вода крізь отвори просочиться легко). Водночас акустичні натяжні стелі виглядають дуже красиво і ефектно.

Перфоровану натяжну стелю також можна використовувати для створення різноманітних світлових ефектів. Через отвори на такому стельовому покритті може пробиватися як приглушене світло, так і яскраве. Таким чином, можна буде візуально поділити приміщення на різні світлові зони.

Перфоровані натяжні стелі поєднують в собі високу практичність, естетичну красу, оригінальне використання світла, здатність втілювати в життя творчі ідеї і проекти по створенню ексклюзивного інтер’єру.