Матові натяжні стелі – це ідеально рівні поверхні, які виділяються особливою шороховатою  поверхнею. У Resize of ceilingполотен матової фактури відсутній блиск і світловідображуючий ефект. Завдяки такій текстурі покриття, стеля виглядає природно і непомітно. Даний вид натяжних стель є альтернативою стель з гіпсокартону.

Матова фактура підходить для будь-якого приміщення. Найбільш часто вона використовується в інтер’єрах, оформлених у класичному стилі. Матова текстура стелі допомагає підкреслити і зробити акцент на внутрішньому оздобленні кімнати: оригінальних архітектурних рішеннях, антикварних меблях, ексклюзивних предметах декору. Таке полотно стане відмінним доповненням до мінімалістичного стилю оформлення приміщення, гармонійно впишеться в інтер’єр, допомагаючи створити спокійну атмосферу.

Асортимент матових натяжних фактур представлений традиційним білим та пастельними спокійними тонами: такі кольори не будуть навантажувати очі і послужать чудовим фоном як для класичної, так і ділової обстановки.

Матові натяжні полотна чудово підходять для оформлення приміщень. Вони надають не тільки акуратний зовнішній вигляд стелі, але й забезпечують надійне і безпечне покриття на тривалий період.