Металік – це особливий вид натяжних стель.Стелі даної фактури відрізняються незвичною рельєфною поверхнею з Металікінтенсивним металевим блиском. Натяжна стеля ”Металік” наповнить приміщення неповторним сяйвом, яке буде змінюватися і переливатися залежно від освітлення. Ефектно підкреслити ексклюзивність і унікальні властивості такої стелі допоможе продумана і правильно спроектована система підсвічування.

Характерною особливістю стелі ”Металік” є поглинання і зміна кольору в дизайні приміщення. Простір приміщення, де встановлена така стеля зорово збільшується в розмірах. Натяжні стелі ”Металік”   відносяться до сучасних hi-tech декоративних видів обробки стелі. Ефект від таких фактурних декоративних стель в дизайні приміщення перевершує всі очікування.

Фактурні відтінки натяжних стель ”Металік” особливо широко використовуються в салонах краси, в ресторанах, в кафе, в барах, в нічних клубах і в розважальних центрах.Там де потрібно створити відчуття свята, свободи і розкутості. Проте і в міських квартирах та заміських будинках також досить часто зустрічаються блискучі натяжні стелі ”Металік”, де вони відмінно гармонують із загальним сучасним дизайном інтер’єру кухні, ванни або вітальні.

Установка натяжної стелі ”Металік” підкреслить сучасний підхід до оформлення будь-якого приміщення.