Сатинові натяжні стелі  мають вигляд ідеально рівної матової поверхні, що підкреслює елементи інтер’єру в natyazhnyie-potolki-nedostatki-5приміщенні, популярні завдяки своєму незвичайному зовнішньому вигляду. Сатинова натяжна стеля отримала таку назву, завдяки своїй фактурі, що зовні нагадує сатинове полотно.

Така стеля за властивостями дуже схожа з матовою, завдяки чому широко використовується як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. На відміну від матової, сатинова фактура має м’який відображуючий ефект, схожий з ефектом відбиття світла на натуральній тканині з сатину.  При частковому і нерівномірному освітленні, поверхня сатинової натяжної стелі проявляє легкий відтінок, який змінюється в залежності від ступеня освітлення. Ефект світловідображення додає інтер’єру затишний і комфортний вигляд. Сатинові натяжні стелі зберігають свій натуральний колір при денному освітленні та проявляють світліший тон при штучному освітленні.

Полотна сатинової фактури не відображають предмети в кімнаті так, як глянцеві і є універсальними  для приміщень різного призначення.

Сатинові натяжні стелі мають багату палітру відтінків, в основному це спокійні пастельні тони, які підкреслюють оригінальність фактури покриття.

Сатинові натяжні стелі додають інтер’єру аристократизму та виглядають по-справжньому благородно. Такі стелі дозволяють зробити кімнату візуально більшою, світлішою та вишуканішою.