Замшеві стелі займають окреме місце в асортименті натяжних полотен, які виготовляються з полівінілхлоридної zamsh2плівки. Для їх виробництва використовується спеціальна плівка ПВХ замшевої фактури.

Замшева полівінілхлоридна плівка являє собою оксамитове, злегка ворсисте покриття. Свою назву матеріал отримав завдяки схожості з натуральною замшею. Вироби ефектно виглядають в дорогих ексклюзивних інтер’єрах, підкреслюючи розкіш, благополуччя і гарний смак господаря.

Замшеві натяжні стелі застосовуються в інтер’єрах, оформлених у стилі традиційної класики або бароко. Фактура матеріалу вигідно поєднується з дорогими обробками, атласними або оксамитовими тканинами, килимовими покриттями з довгим ворсом, різьбленими меблями, картинами на стінах і щільними шторами. Найчастіше замшеве покриття можна побачити в інтер’єрі вітальні, робочого кабінету або спальні.

Замшева плівка – це елітний матеріал, який одним своїм виглядом говорить про статус і стабільне положення господаря приміщення, тому вироби часто використовують для обробки конференц-залу великих компаній або офісу. Можна зустріти замшеву натяжну стелю в інтер’єрі більярдного залу. Бархатний матеріал повторює фактуру сукна, яким обшитий більярдний стіл, створюючи завершений дизайн приміщення.

Сама по собі замшева плівка ПВХ – досить міцний матеріал, який значно товщий за інші фактури. Завдяки такій особливості замшевустелю набагато важче проткнути і порізати. Замшеві натяжні стелі володіють заспокійливим ефектом і шумопоглинаючими властивостями.

Замшеві натяжні стелі гарантовано допоможуть Вам створити атмосферу впевненості, тепла, затишку і спокою у Вашому домі.