Зоряне небо

  “Зоряне небо” – оригінальний і ефектний спосіб обробки стелі, який дає можливість надати Вашій вітальні, спальні 156232_135108653211651_102374129818437_190193_173602_nабо іншому простору «фантастичний» вид без будівельних робіт та пилу. Сучасна технологія надає можливість реалізовувати різні проекти на тему нічного неба і космосу: імітувати сузір’я, створювати ефект мерехтіння “зірок”,  зображати галактики.

Зоряне небо на натяжних стелях відмінно виглядає  на всіх фактурах поверхні плівок. Використання фотодруку та додаткових кристалів, які прикріплюються до оптоволокна, роблять картину ще більш реалістичною і яскравою, а світіння зірок більш природним.

Імітація зоряного неба  доречна скрізь. Нею можна  прикрасити дитячу кімнату, надавши їй спокій і затишок, внести романтичну нотку в спальню і вітальню, облагородити передпокій.

 Зоряне небо відмінно виглядає на натяжних стелях, розміщених в басейнах і великих ванних кімнатах.

Окрім житлових приміщень, зображення чудово підходить для створення оригінальної обстановки в залах кафе, барів і нічних клубів.

Ефект “зоряного неба” можна досягти багатьма способам. Ми пропонуємо Вже готові комплекти.

 1. Комплекти Зоряне небо серії LED.

 – Стандартний комплект «Зоряне небо» з ефектом мерехтіння - це  світлогенератор з оптоволоконними нитками. В натяжну стелю вводяться кінці спеціальних ниток через маленькі отвори в полотні.

- Готові комплекти Zodiak. Комплект декоративної оптоволоконної системи освітлення «Zodiak» – це готова до установки система з стандартним фрагментом зоряного неба та відповідним сузір’ям. Можливе виготовлення індивідуальних комплектів під будь-які сузір’я для декоративного освітлення будь-яких приміщень.

- Готові комплекти на основі скловолокна для саун. Висока температура застосування (до 200°С) дозволяє використовувати комплекти на основі скловолоконного кабеля німецької  фірми Schott  як стандартне рішення для підсвічування саун і парних. Системи освітлення, що використовують скловолоконний кабель допоможуть підкреслити красу банного приміщення, створити атмосферу комфорту і затишку. Гра кольору дозволяє розслабитися, надає терапевтичну дію.

- Аннімаційні комплекти. Комплект оптоволоконних систем освітлення “Метеор-201″ створює світлодинамічний ефект  падаючих зірок. Два метеора періодично «пролітають» з різною швидкістю і в різних напрямках. Комплект готовий для інсталяції в будь-яку придатну для цього поверхню (стелю або стіну ). Рекомендується встановлювати в поєднанні з оптико-волоконною системою «Зоряне небо», досягаючи, таким чином  фантастичного ефекту.

Більш детальну інформацію про готові комплекти  Ви  можете знайти в технічному розділі.

2. Готові панелі “Галактика”.

  Панелі можуть бути різних розмірів *, форм і кольору, можливе виконання художнього розпису панелі. Вбудовані і навісні, із зовнішнім чи внутрішнім закарнізним підсвічуванням. Мотив «зоряного неба» Ви зможете вибрати з каталогу, або він буде виконаний за індивідуальним ескізом.

-* Максимально можливий розмір: довжина 4м, ширина 1,5 м.

-товщина панелі від 5,5 см

-споживання від 7 до 100 ват

-точки можуть бути білими , або кольоровими (RGB) зі зміною кольору.

  Індивідуально:

-Светодіодне контурне підсвічування одноколірне або RGB.

-Використання кришталевих або акрилових розсіювачів.

-Дистанційне управління.