Наливні підлоги

Сучасний будівельний ринок пропонує великий вибір оздоблювальних матеріалів для підлоги , кожен з яких має свої переваги і недоліки.

Наливні полімерні покриття виділяються з цього ряду одним важливим параметром – у них практично немає експлуатаційних недоліків.

Наливні підлоги в квартирі – це відмінна альтернатива класичним матеріалам для підлоги, таким як кахель, лінолеум або ламінат. Вони стійкі до зносу, вологонепроникні, красиві, не сприяють розвитку цвілі і шкідливих мікроорганізмів, за ними легко доглядати. А найширший асортимент кольорових і декоративних рішень дозволяє підібрати для дому не просто сучасний і елегантний, а абсолютно ексклюзивний варіант обробки для кожної кімнати.

Якщо ви вирішите вибрати для своєї квартири полімерні наливні підлоги, то основними перевагами такого рішення будуть:

  • ідеально рівна і гладка поверхня підлоги незалежно від площі (відсутність швів і з’єднань);
  • повна стійкість до вологі, до перепаду температур, як низьких так і високих;
  • екологічна безпека – наливні поверхні не містять шкідливих компонентів, не виділяють шкідливих випарів при нагріванні або контакті з хімічними речовинами, не викликають алергії;
  • стійкість до механічних навантажень і вібрації, простий догляд і висока гігієнічність;
  • чудові естетичні та декоративні властивості.

Ви можете створити:

                              глянцеву                                    однотонну матову

poli (11)

westcoat_54479

різнокольорову                                              з ефектами

custom-concrete-solutions_57017

435ш

                                                                                                                                                                                                                              з малюнком             3D зображення

1411664156_1 (1)

123

Звичайно, наливні підлоги не можна назвати дешевим і загальнодоступним задоволенням, оскільки їх ціна поки залишається однією з найвищих серед матеріалів для підлоги. Однак для тих, хто вирішить облаштувати наливні підлоги в квартирі, вартість їх буде гарантією високої якості і довговічності. Адже крім правильного вибору матеріалу потрібно ще й правильно виконати монтаж полімерного покриття, і досить велику частину вартості підлоги складають саме роботи. Причому, довіряти монтаж варто перевіреним майстрам, щоб не допустити жодних порушень.

І якщо Ви таки вирішили встановити в своєму будинку наливні підлоги , то сміливо робіть цю відмінну покупку. Наливні підлоги прослужить вам вірою і правдою кілька десятиліть.