3D панелі

 3D панелі – ще один вид оздоблювальних матеріалів для декорування приміщень.
Сьогодні це один з найоригінальніших, модних і естетичних способів оформлення інтер’єру.
Це можливість не витрачаючи багато зусиль і значних грошових коштів, радикально змінити оточуючий Вас житловий або офісний простір.

3D панелі – матеріал широкого використання. Це хороший помічник у справі зонування приміщення і відмінний варіант декору несучих колон. Різноманіття матеріалів, з яких зроблені панелі, а також кольорів і малюнків дає можливість застосовувати 3D панелі досить широко. Спочатку тривимірні панелі були створені як стінові, але сучасні дизайнери з успіхом використовують їх і в обробці стелі, і для декору меблів, і в оформленні ніш, дверей і в якості самостійних декоративних об’єктів. Їх можна використовувати для оформлення ліжка, в якості кухонного фартуха, для контрастного виділення однієї або декількох стін.
Щоб ефект 3D був більш очевидним і цікавим, при використанні тривимірних стінових панелей їх часто «підсвічують» стельовими, настінними, підлоговими світильниками або LED-стрічками.

Правильно встановлені панелі не вимагають регулярних косметичних ремонтів, а термін їх експлуатації може досягати кілька десятків років.

Крім декоративних властивостей 3D панелі з чисто технічної точки зору ще й практичні. Завдяки ним можна:

  • підвищити ступінь захисту приміщення від вуличного і структурного (він передається по несучих конструкціях) шуму;
  • зробити кімнату тепліше, оскільки панелі володіють теплоізоляційними якостями;
  • приховати електричні комунікації, труби опалення та водопостачання;
  • замаскувати сейфи, технічні люки і потайні двері.

 

Також 3D панелі:

  • легкі в монтажі;
  • не виділяють шкідливі хімічні сполуки, з причини їх повної відсутності. Абсолютно безпечна для здоров’я, що дозволяє використовувати їх не просто в житлових кімнатах , але навіть в дитячих.

 

Стінові 3D панелі виробляються з досить великого переліку будівельних матеріалів. Розглянемо найпоширеніші:

  • 3D плитка з текстурної шкіри. Плитка виготовлена з матеріалів, які не містять шкідливих речовин і повністю задовольняють вимоги екологічної безпеки. Продукція має гарну звукоізоляцію, вогнестійка, стійка до механічних пошкоджень, довговічна, легка в експлуатації Не виділяє шкідливих речовин при високих температурах. М’які стінові панелі відповідають усім нормам і вимогам та можуть прослужити десятки років.
  • 3D панелі з цукрової тростини. Це сучасні, інноваційні декоративні панелі, виготовленні із 100% екологічно чистих матеріалів. Для їх виготовлення використовуються подрібнені волокна стебел цукрової тростини з додаванням целюлози методом гарячого пресування. Вони є звукоізоляційними і вологостійкими. На відміну від інших панелей дуже легкі і кріпляться за допомогою спеціального клею до будь-якої поверхні. Панелі випускаються як під фарбування, так і з уже готовою фінішною обробкою різних кольорів.
  • 3D панелі з гіпсу. Гіпс – природній, екологічно чистий і абсолютно не горючий матеріал. Гіпс «дихає», підтримуючи вологість приміщення на певному рівні (поглинає надлишкову вологу і виділяє її у навколишнє середовище, коли її бракує). Гіпс не містить токсичних компонентів і речовин. А його кислотність аналогічна кислотності людської шкіри. Поверхня гіпсової рельєфною 3D панелі може являти собою об’ємні і гладкі геометричні фігури, орнамент, елементи у вигляді барельєфів і мозаїки. Також вона може мати укрупнену текстуру, що імітує камінь , дерево , рослинність та інше. Фарбують панелі краскопультом або валиком. Панелі можуть бути пофарбовані в будь-який колір акриловими, латексними, водоемульсійними, а також фактурними фарбами. При необхідності гіпсові 3D панелі можна тонувати відповідно до колірної гами інтер’єру, граючи на нескінченному різноманітті відтінків.

 

 ЗД панелі дозволяють втілити в життя самі фантастичні дизайнерські задумки. 

За їх допомогою легко створити стильний і дивовижний інтер’єр, який буде радувати Вас і дивувати Ваших гостей.