Натяжні стелі

Натяжна стеля – це конструкція, яка складається  з плівки ПВХ або спеціальної тканини натягнутої на каркас з алюмінієвих або пластикових профілів, завдяки чому стеля набуває  ідеально  рівної  поверхні.

Система кріплення натяжних стель є гарпунною, клиновою,  штапіковою та система «cerutti».

Гарпунна система є універсальним способом кріплення натяжних стель. Дана технологія дозволяє встановлювати images111стелі будь-яких форм і конфігурацій. Вона вимагає точних розрахунків розміру полотна стелі. Особливість гарпунної системи в тому, що кріплення натяжного полотна до чорнової  стелі здійснюється за допомогою гарпуна, який приварюється до полотна по периметру ще на стадії виробництва. Перед кріпленням натяжне полотно розігрівають спеціальною газовою гарматою і розтягують, після чого гарпун заправляють і фіксують в профілі. У процесі охолодження натяжне полотно натягується і вирівнюється, утворюючи абсолютно рівну поверхню. Далі по периметру конструкції встановлюється спеціальна маскувальна вставка, що приховує зазор між стелею і стіною, монтуються світильники.

Така технологія вважається однією з найнадійніших та практичних систем кріплення натяжних стель у всьому світі, оскільки, великою перевагою її є можливість проведення демонтажу натяжного полотна  і повторного його встановлення.

Клинова система кріплення натяжних стель відноситься до без гарпунної системи. В клиновій системі images222використовується спеціальний пластиковий профіль. При використанні клинів полотно натягується на каркас і фіксується спеціальними конусоподібними елементами (клинами). У цьому випадку не потрібно проводити попередніх розрахунків: досить знати геометрію простору. Системи клинових натяжних стель можуть «підганятися» на місці. Цей спосіб кріплення є найдешевшим, що часом визначає його використання. Недоліком клинової системи монтажу є особлива складність установки стелі у важкодоступних місцях. Ручний  натяг полотна  може стати причиною його провисання надалі, а також неможливість демонтажу і подальшої установки.

Штапікова система складається зі штапіка (пластикового або дерев’яного), вставки, алюмінієвого або пластикового images333профіля і полотна. Фіксація полотна в профілі проводиться за допомогою пластикових або дерев’яних штапиків, це є особливістю даного виду кріплення. На відміну від гарпунної системи приміщення не вимагає точного виміру, так як полотно виготовляється з запасом в 10-20см в кожну сторону. Полотно натяжної стелі натягується, а зайве по краях обрізається і маскується спеціальними декоративними елементами (стельовим плінтусом). Дана система потребує рівномірного натягу ПВХ плівки, так як при поганій розтяжці шви можуть сильно викривитися. Штапікова система кріплення трохи дешевша за гарпунну, але головна їхня відмінність, що стеля, встановлена  штапіковою системою не підлягає ремонту, вона  непридатна до експлуатації після демонтажу.

Шнурова система «сerutti» включає в себе запасовочний шнур, профіль cerutti, вставку і полотно. Головна її загруженноеособливість – це застосування спеціального шнура в якості фіксатора полотна. Запасовка полотна в багет проводиться за допомогою спеціального електрошпателя. Дана система використовується в основному для монтажу тканинних стель Черутті. Вартість такої стелі є високою через складність і трудомісткість процессу.

 

 Плівка для натяжних стель на 50% складається з полімеру полівінілхлориду (ПВХ). Це штучно створений матеріал, до складу якого входить хлор (одержуваний з повареної солі), етилен (нафтовий компонент), а також у невеликих кількостях різні стабілізатори, модифікатори і пігменти. Всі ці компоненти являють собою унікальну структуру матеріалу, що володіє такими якостями, як надійна міцність, довговічність, стійкість до ультрафіолетових променів, а також має високу вологостійкість. Плівка ПВХ для натяжних стель не корозійна і  не вступає в реакцію з хімічно активними речовинами. На ній не утворюється конденсат, що особливо доречно при використанні натяжних стель у ванних кімнатах, бассейнах, лабораторіях та інших приміщеннях.

Установка натяжної стелі фактично не забирає висоту приміщення.

Переваги  натяжних стель з плівки ПВХ:

 • швидкість у встановленні;
 • практичність та привабливий зовнішній вигляд;
 • не вимагає попереднього вирівнювання і штукатурення поверхні базовлї стелі;
 • маскування небажаних видимих ​​дефектів поверхні стелі;
 • широка кольорова гамма, можливість комбінування полотна за кольором та фактурою;
 • має антистатичні властивості (не дозволяє скупчуватися пилу);
 • приховує інженерні комунікації;
 • легка у догляді;
 • додаткова шумоізоляція;
 • поверхня полотна не вигорає під дією сонячного ультрафіолету;
 • наявність спеціальної бактерицидної плівки від європейських виробників та їх сертифікація дозволяє використовувати стелі без обмежень в медичних та дитячих установах;
 • міцні, герметичні і водонепроникні;
 • мінімальна відстань від базової стелі;
 • довгий термін експлуатації (від 10 років).

 

Пам’ятайте, що тільки професійна установка натяжної стелі забезпечить якісне покриття, яке буде ефективно працювати роками, не втрачаючи своїх властивостей і зовнішніх якостей.

ПОДАРУЙТЕ СОБІ ЗАТИШОК, ГАРМОНІЮ І ЧИСТОТУ, ЗРОБІТЬ ОСЕЛЮ НЕПОВТОРНОЮ  – ВСТАНОВІТЬ СТИЛЬНУ НАТЯЖНУ СТЕЛЮ, СКОРИСТАВШИСЬ ПОСЛУГАМИ ПРОФЕСІОНАЛІВ!