Декоративний камінь

Декоративний камінь

Пропонуємо для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень та інших споруд декоративний (штучний) камінь з гіпсу та бетону. Він являє собою імітацію природного каменю з різними кольоровими елементами, а також має різні варіанти розмірів і фактури. Штучний камінь додасть оригінальності вашому інтер’єру та екстер’єру та в повній мірі передасть всю природність і красу каменю. Для декоративного каменю з гіпсу характерними є довговічність, вогнестійкість, простота монтажу. Висока якість, низька ціна.

Гіпс є природним, екологічно чистим мінеральним будівельним матеріалом, який відрізняється легкістю і відносною міцністю. Він не виділяє шкідливих речовин і не поглинає бруд. Тому краще всього використовувати декоративний камінь з гіпсу(штучний камінь) для внутрішньої обробки інтер’єрів. Він являє собою імітацію природного каменю з різними кольоровими елементами, а також має різні варіанти розмірів і фактури. Дизайнери люблять використовувати декоративний гіпсовий камінь, так як з його допомогою можна досягти ефекту оригінальності в інтер’єрі будь-якого приміщення.
Штучний камінь з гіпсу в повній мірі передасть всю природність і красу натурального каменю, безліч його текстур, повністю задовольнить тактильні і колірні враження від каменя, він легко імітує різні фактури природного каменю.
Для декоративного каменю з гіпсу характерними є довговічність, вогнестійкість, простота монтажу, легкість (в 3 рази легше натурального каменю) при невеликій товщині у 8-10мм, широкий вибір текстур і колірних рішень, а також форм і розмірів. Також водопоглинання штучним каменем становить менше 3%. Протягом усього періоду експлуатації штучний камінь з гіпсу не вимагає спеціального догляду або додаткового фарбування.
Монтувати декоративний камінь з гіпсу можна на бетонні, цегляні та оштукатурені стіни, а також на піноблочні конструкції, металеві та дерев’яні поверхні. Монтаж штучного каменю краще проводити не за допомогою цементного розчину, а використовувати спеціальні цементно-піщані клейові розчини.