Тканинні ролети, як найпопулярніше рішенням для оформлення вікон

Тканинні ролети, як найпопулярніше рішенням для оформлення вікон

Вони поєднують в собі комфорт сучасних жалюзів та затишок традиційних штор.

 На Ваш вибір пропонується найширший вибір вже готових рішень, незвичайних систем типу «День-Ніч», тканинних ролет з електроприводом, мансардних систем, ролети для дитячих кімнат з веселими малюнками.

 Тканинні ролети представлені багатим асортиментом малюнків, видів фактури тканин, мають різні світлопропускні і світловідбивачі характеристики.

Для рулонних штор використовуються спеціальні тканини, виробництва європейських фірм, які спеціалізуються саме по виробництву тканин для рулонних штор. Такі тканини  мають спеціальне просочення, завдяки чому вони володіють антистатичними і пиловідштовхуючими властивостями. Вони зовсім не токсичні і безпечні для навколишнього середовища. Що підтверджують відповідні сертифікати.

Ткані для рулонних штор розрізняються не тільки кольором і фактурою. Кожна категорія тканин має свої характеристики по відображенню, пропусканню та поглинанню світла.

Оскільки і механізм, комплектуючі, і тканини для рулонних штор від відомих європейських  виробників, при правильній установці системи, і належної експлуатації, штора буде Вас радувати не один рік.